en fazla

%

bonus

Saint Seiya Awakening Icon

Saint Seiya Awakening

Knights of the Zodiac

90.5K1.5 GB3.89
Güvenli Uygulama
In-app purchases with AppCoins
Appc Bonus
Her satın alma işleminde % oranına varan Bonus!

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac'de daha fazla ürün almak için AppCoins bonusunuzu kullanın.

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac açıklaması

The Calssic is BACK! Burn Your COSMO!

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac - The Hades Chapter!

The officially licensed hero collection strategy RPG based on Masami Kurumada’s renowned Saint Seiya series is now available! Relive the epic saga, enriched with stunning landscapes and beautiful graphics to bring all your favorite Saints to life in full 3D! Enjoy the original BGM from the show as well as performances from the official Japanese voice actors for a truly first-class audiovisual experience!

Collect every character from the series! Mix and match to create your own strategies. In Knights of the Zodiac, even the weak can overcome the strong! Try out a wide range of engaging game modes~

[Thirty-Five Years - The Return of a Classic]

The Japanese manga classic returns in style!
As a next-generation game licensed by Kurumada Productions,
Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac lets you experience the time-honored battle manga like never before, from the Galactic Duel to Sanctuary's Twelve Temples; from Poseidon's Temple, to the Wailing Wall, and finally to Elysion!
Take a trip down memory lane with classic tracks such as "Pegasus Fantasy." Burn! My Cosmo, burn!

[Saints by the Hundreds: Ready for Action]

Your favorite heroes and villains are all here. Whether it's the unstoppable Pegasus Seiya, the compassionate Andromeda Shun, the Twelve Gold Saints, the Specters, or even the Goddess Athena herself: they're all waiting for you to summon them into battle.
The game brings over one hundred of Masami Kurumada’s original characters to your mobile device. Witness the birth of a new legend!

[Team Synergies & Epic Battles]

Build your dream team from a comprehensive selection of Saints, each with unique abilities and traits. With the right synergy, even Bronze Saints can defeat Gold Saint opponents! Use your strategy and wits to claim victory over the odds! Unleash your Saint's powerful abilities with just the tap of a finger and activate their Seventh Sense to unlock their true battle potential!

[Galactic Duels, Global Pick & Ban Duels]

Enter the Galactic Duels stage where Saints fight for the Gold Cloth! Test your skills against players from around the world in real-time PvP battles with balanced matchmaking! Utilize the Pick & Ban duel system adopted from the MOBA genre to take your strategy to the next level!
Calssic GERİ DÖNDÜ! COSMO'nuzu Yakın!

Saint Seiya Uyanış: Zodyak Şövalyeleri - Hades Bölümü!

Masami Kurumada’nın ünlü Saint Seiya serisine dayanan resmi lisanslı kahraman toplama stratejisi RPG şu anda hazır! En sevdiğiniz Azizleri tam 3D olarak canlandırmak için çarpıcı manzaralar ve güzel grafiklerle zenginleştirilmiş destansı destanı yeniden yaşayın! Gerçekten birinci sınıf görsel-işitsel deneyim için orijinal BGM'nin yanı sıra resmi Japon ses aktörlerinin performanslarının tadını çıkarın!

Serinin her karakterini topla! Kendi stratejilerinizi oluşturmak için karıştırın ve eşleştirin. Zodyak Şövalyeleri'nde zayıflar bile güçlülerin üstesinden gelebilir! Çok çeşitli ilgi çekici oyun modlarını deneyin ~

[Otuz Beş Yıl - Bir Klasikin Dönüşü]

Japon manga klasiği tarzıyla geri döndü!
Kurumada Productions tarafından lisanslanan yeni nesil bir oyun olarak,
Aziz Seiya Uyanışı: Zodyak Şövalyeleri, Galaktik Düello'dan Kutsal Alanın On İki Tapınağına kadar, daha önce hiç olmadığı gibi onurlu savaş mangasını deneyimlemenizi sağlar; Poseidon Tapınağı'ndan Ağlama Duvarı'na ve son olarak Elysion'a!
"Pegasus Fantasy" gibi klasik parçalarla hafıza şeridinde gezintiye çıkın. Yanmak! Cosmo'm, yak!

[Yüzlerce Azizler: Harekete Hazır]

En sevdiğin kahramanlar ve kötü adamlar burada. Durdurulamaz Pegasus Seiya, şefkatli Andromeda Shun, On İki Altın Aziz, Hayaletler ve hatta Tanrıça Athena'nın kendisi olsun: hepsi onları savaşa çağırmanızı bekliyor.
Oyun, mobil cihazınıza yüzden fazla Masami Kurumada’nın orijinal karakterini getiriyor. Yeni bir efsanenin doğuşuna tanık olun!

[Takım Sinerjileri ve Destansı Savaşlar]

Hayalinizdeki ekibi, her biri benzersiz yeteneklere ve özelliklere sahip kapsamlı bir Azizler yelpazesinden oluşturun. Doğru sinerji ile Bronz Azizler bile Altın Aziz rakiplerini yenebilir! Oranlar üzerinde zafer iddia etmek için strateji ve fikir kullanın! Sadece bir dokunuşla Aziz'inizin güçlü yeteneklerini açığa çıkarın ve gerçek savaş potansiyellerinin kilidini açmak için Yedinci Hislerini etkinleştirin!

[Galaktik Düellolar, Küresel Seçim ve Yasak Düellolar]

Azizlerin Altın Bezi için savaştığı Galaktik Düellolar sahnesine gir! Dengeli eşleştirme ile gerçek zamanlı PvP savaşlarında dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yeteneklerini test et! Stratejinizi bir üst seviyeye taşımak için MOBA türünden benimsenen Pick & Ban düello sistemini kullanın!

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

3.89
0
5
22
4
5
3
2
2
0
1
8

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac uygulamasına benzer uygulamalar

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac - APK Bilgisi

APK sürümü
1.6.46.52
Android uyumluluğu
Android 4.0.3 - 4.0.4+ (Ice Cream Sandwich)
Geliştirici
YOUZU(SINGAPORE)PTE.LTD.